Firma DJ TOMI! otrzymała w 2022 roku piąty raz z rzędu Certyfikat Portalu Ślubnego Wesele z Klasą. Dziękuję wszystkim klientom, to dla mnie duże wyróżnienie.

 

Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które otrzymały średnią ocen na poziomie co najmniej 4,4.W przypadku firmy DJ TOM! średnia ocen wystawionych przez pary młode jest na najwyższym poziomie, co świadczy o wysokim poziomie usług.

Zobacz ostatnie wpisy:

Piotr – data ślubu 06.10.2018 – Olszowa. Gorąco Polecam DJ Toma !!!. Nasi goście bawili się doskonale przy jego muzyce. Same pochwały. Obsługa pierwsza klasa . Super kontakt. Tylko Dj Tomasz.

Natalia – data ślubu 15.05.2018 – Krapkowice. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego DJa 🙂 z całą stanowczością polecam. Impreza pierwsza klasa właśnie dzięki panu Tomaszowi. Muzyka dostosowana do gości i dla gości. Życzenia gości oraz młodych spełnione, wszystko było idealnie 🙂 Polecamy bardzo!

Tomasz – data ślubu 22.09.2018 – Kędzierzyn – Koźle. Polecam jak najbardziej wszyscy zadowoleni starsi i młodsi bawili się SUPER. Dj Tomasz doświadczenie pełen profesjonalizm 🙂 Dziękujemy z całego serca

Justyna – data ślubu 2107.2018 – Opole. Bardzo sympatyczny i solidny człowiek, bezproblemowy (co przy licznych trudach organizacyjnych było sporą ulgą), profesjonalny. Zabawa, którą poprowadził sprawiła, że ludzie tańczyli cały czas mimo przeciwności w postaci wysokiej temperatury. Bardzo elastyczny w wyborze materiału na bieżąco, w zależności od potrzeby, potrafi zachęcić do zabawy. Polecam z całego serca!

Anna – data ślubu 19.06.2018 – Kędzierzyn – Koźle. Super profesjonalny, świetnie zorganizowany, przesympatyczny DJ. Goście ZACHWYCENI, muzyka urozmaicona, super efekty świetlne, świetne nagłośnienie, doskonale prowadzona impreza. Każdy bawił się niezależnie od wieku – od początku do samego końca. Nawet nie spodziewaliśmy się że goście tak długo będą chcieli się bawić – ale to dzięki tak świetnej oprawie muzycznej DJ Tom!. Od tańca nogi bolą do dzisiaj. Długo będziemy wspominać. Polecam z całego serca na wszystkie imprezy – ja na pewno jeszcze skorzystam i moi goście też.

Damian – data ślubu 1.07.2017 – Januszkowie. Polecamy każdej Parze DJ Toma. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta, ciągle uśmiechnięty, mega pozytywny. Muzyka urozmaicona, taneczna, bez problemu spełniane prośby gości. A muzyczny mix na sam koniec wesela dla ostatnich wytrwałych po prostu rewelacja 🙂 Cudowne prowadzenie, gry i zabawy prześmieszne, rozkręcające całą imprezę. Tomku bardzo dziękujemy Ci za obecność i tak rewelacyjną obsługę naszego wesela 🙂 Co tu dużo pisać – nie do zastąpienia.

Justyna i Tomek – data ślubu 02.09.2017 – Cieszyn. Wesele było naprawdę super. Wyśmienite zabawy i doskonały kontakt z gośćmi. Od samego początku pełen profesjonalizm, doskonała muzyka i efekty świetlne. Goście byli bardzo zachwyceni a to chyba jest najważniejsze. Dj zasłużył na dużą szóstkę. Polecamy bardzo. Gdybyśmy mieli jeszcze raz organizować wesele to Dj Tom z pewnością by na nim zagrał.

Więcej opinii znajdziesz wchodząc na portal weselny: wesele z klasą